iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Dailivery zostań naszym kurierem

Masz swój szczególny sklep lub cukiernię w Warszawie? Jednak nie jest Ci do niego po drodze? Dostawa z niego to nasza specjalność! Zerknij na naszą witrynę www.dailyvery.pl a Twoje zachcianki będą zrealizowane nawet w 30 minut! Nasz dostawca dowiezie Ci je na czas, a Ty nie będziesz musiał się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy pracy.

Nasz pomysł zrodził się z pasji i chęci uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach wyłącznie dla zakupu jednej produktów z wybranego sklepu. Dzięki naszej usłudze możecie Państwo sprawdzać wykonanie swojego zamówienia i

a także skomunikować się z kurierem, a jako wisienka na torcie jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze za pośrednictwem terminala kart. Jesteś w pracy i nie chcesz składać zamówienia przez służbowy komputer? Masz sposobność nadania zlecenia z każdego urządzenia mobilnego. 

Wygoda, nowatorstwo i oszczędność czasu. Wisienką na torcie jest miła obsługa. Tak za pomocą kilku słów jesteśmy w stanie opisać Dailyvery. Nie stój w korkach! Zamów, a resztę pozostaw nam. Pracujemy dla Ciebie! Nasz rowerzysta lub motocyklista przejmie kontrolę resztą. Życzymy udanych przyjemności!

 https://dailyvery.pl/

Komentarze (0)

Komentarze

Najnowsze wpisy
2017-03-28 21:33 Dailivery zostań naszym kurierem
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2017